Vytvořte letáky sami - nejprofesionálnější programy na první pohled

Vytvořte letáky sami – nejprofesionálnější programy na první pohled

V současné době existuje mnoho způsobů, jak inzerovat - sociální média, digitální marketing, ale nic není lepší než letáky. Tyto malé Leporellos jsou nenákladné a mohou být distribuovány v rukou potenciálních zákazníků. Z tohoto důvodu jsou považovány za perfektní volbu pro firmy všeho druhu. V tomto příspěvku bychom vám rádi ukázali, jaké jsou nejlepší rozhodnutí, abyste si sami vytvořili letáky.

1. Nejlepší - Adobe Illustrator

Zajímá vás, které aplikace z aplikace Adobe Package jsou nejvhodnější pro vytváření letáků? Je to program Photoshop, Illustrator nebo InDesign? Ačkoli můžete udělat vše se všemi třemi, náš tým zjistil, že Adobe Illustrator je nejlepší volbou. Výhody a nevýhody, které popisujeme, jsou následující:

Photoshop je charakterizován skutečností, že dokáže zcela zvládnout jeden obrázek. Nevytváří však celou stránku tak dobře. Funkce aplikace Illustrator také zahrnuje úpravu obrázků, ale není tak přesná jako aplikace Photoshop. Výhodou je, že může kombinovat všechny fotografie a text v jednom rozvržení. InDesign je nejlépe vhodný pro vícestranové brožury. Vzhledem k tomu, že úkolem aplikace pro Flyery je uspořádání obsahu, zvolili jsme Illustrator.

Adobe Illustrator je vhodný pro Windows a Mac a stojí asi 300 eur.

Vytváření letáků sami není tak složité

Vytvořte leták sami - jednoduchý úkol s Adobe Illustrator


Jak vytvořit tento leták s aplikací Illustrator!

2. Vytvoření tisku - nejen pro pohlednice

Instalace tohoto produktu může být provedena ve 13 jazycích. Tento program je možná nejvhodnější pro vyjádření sebe, srovnejte s ostatními v tomto příspěvku. Důvod - možnosti tisku jsou opravdu uživatelsky přívětivé. Bohužel má omezené funkce, protože vyžaduje dodatečnou platbu za použití. Na začátku máte 2 šablony a za každé dva další byste měli dát poplatek. Volná verze vytváří letáky s vodoznaky.

Vhodné pro Windows a Mac, volně ke stažení.

Takže se podívejte na šablonu, kterou chcete vytvořit leták sami

Samotné letáky s výtvory tisku vytvářejí různé šablony

Rozhraní programu

uživatelsky přívětivé rozhraní Leták Vytvoření vlastních výtisků tisku

3. Alternativa zdarma pro GIMP

GIMP je nejlepší volná alternativa, kterou Photoshop najde. Pokud srovnáváte dva produkty, někteří dokonce tvrdí, že GIMP je lepší. Tento produkt je pro vás vhodný v případě, že máte zájem o vytvoření letáků. Začátečníci mají těžké časy, takže si přečtěte pokyny k používání tohoto programu před jeho použitím. Pokud hledáte software ke stažení zdarma pro manipulaci s obrázky, najdete tento produkt.

Pro Windows a Mac zdarma.

Levné rozhodnutí

GIMP je nejlepší bezplatný program, který můžete přesvědčit


4. Microsoft Word - inovovaný

Jak prosím? Myslel jsem si, že Slovo je nudný program pro zpracování textu? Už ne! Nejnovější verze (od roku 2007) mohou vytvářet plakáty, letáky a mapy. Pokud procházíte letáky v vyhledávači Microsoft Word, během několika sekund se setkáte s mnoha výsledky, které vypadají docela profesionálně. Po výběru šablony můžete snadno přizpůsobit text, barvy, grafiku, efekty a další.

Bylo by perfektní, pokud zvládnete Microsoft Publisher, což je dobré rozhodnutí pro letáky balíku Microsoft. Pracuje však s programem Word prostě jednoduše. Kromě toho je možné také použít Powerpoint, protože má mnoho společných funkcí s oběma výše uvedenými.

Pouze pro Windows - 135 Euro, takže kupujete Word.

Slovo - prostě klasické, přesto tak moderní

přehled možností Word pro návrh letáku

Jak vytvořit leták s aplikací Word?

5. SmartDraw - četné šablony

Jakmile spustíte tyto tvůrce letáků, objevíte spoustu šablon. Proces vytváření je tak jednoduchý, že můžete okamžitě vyzkoušet všechny funkce. Demoverze umožňuje 7 dní volného využití, avšak možnosti tisku jsou omezené a na přední straně se objevuje trh s vodou. Program ukládá soubory ve formátu .pdf, ale má také své vlastní formáty - .sdr a .sdt.

V systému Windows je první týden zdarma

Všichni mohou nyní vytvářet letáky sami

Flyer design s přesným nástrojem SmartDraw

6. Easy Flyer Creator - rychlé a snadné

K překvapení je tento program prezentován v malém okně 900 x 700, které nelze maximalizovat. Šablony tohoto produktu však vypadají profesionálně. Za minutu můžete vytvořit letáky, které jsou téměř nerozlišitelné od práce odborníků. Některé šablony mají bohužel pravopisné chyby, které byste si měli všimnout a opravit. V App Store systému Windows naleznete verzi tohoto produktu, který má téměř všechny jeho funkce.

Pro Windows, zdarma s omezeními

Jednoduchý tvůrce letáků

Vytvořte letáky snadno a rychle pomocí tohoto programu Easy Flyer Creator

7. LucidPress - registrace je nutná

Pokud kliknete na tlačítko Vyzkoušet, můžete okamžitě začít vytvářet. Rozhraní je uživatelsky přívětivé, ale budete se muset zaregistrovat. V opačném případě nebudete moci svou práci uložit ani sdílet v sociálních médiích.

Registrace je bohužel spojena s poplatky. Sleva ve výši 20% je zaručena, pokud se přihlásíte do jednoho roku. Obvykle platí každý měsíc asi 10 dolarů. K dispozici je možnost týmové práce, kdy 300 uživatelů může současně pracovat na letáku. Je to praktické? Balík Adobe ve skutečnosti stojí tolik a má lepší užitek.

Web App, 14 dní zdarma

Rozmanitost šablon

Upravte text i fotografie stejně jako Lucid - Flyer Print

8. PosterMyWall - online tvůrce

Tvůrci letáků mají bohužel méně možností než programy, jsou však rychlejší a levnější. S programem PosterMyWall není složité nastavení, stačí kliknout na tlačítko "Vytvořit leták". To vás provede mnoha různými šablonami. Nejprve vytvoříte pozadí z pěti možností, včetně vlastní sady obrázků. Kromě toho je program kombinován s galerií dokončených obrázků pro vaše letáky. Tato volba umožňuje nezkušeným uživatelům vytvářet krásné letáky.

Obecně platí, že je velmi příjemné pracovat s PosterMyWall, ale je tu chytit. Pokud chcete svou práci uložit, výrobek účtuje poplatek za kvalitu. Volná volba je bohužel s velkým vodoznakem ve středu. Proto je nejlepší, když s tímto programem cvičíte pouze tvorbu letáků, ale vytvořte svou reklamu na jiných aplikacích.

Web App, zdarma s vodoznakem

Tento program nabízí galerii letáků

přehled PosterMyWall s rozsáhlou galerií

Můžete vytvořit tolik letáků sami

hodně letáků, které jste si vytvořili v mnoha barvách

Díky těmto programům vzniká velmi snadná a rychlá tvorba, i když bychom měli investovat peníze. Je však vždy úsporné, abyste sami pracovali. Kromě toho je nejlepší vytvořit vlastní koncepci, pokud vytvoříte letáky sami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 − 36 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: