Sukurkite lankstinukus sau - labiausiai profesionalios programos iš pirmo žvilgsnio

Sukurkite lankstinukus sau – labiausiai profesionalios programos iš pirmo žvilgsnio

Šiuo metu yra tiek daug būdų, kaip reklamuoti - socialinę žiniasklaidą, skaitmeninę rinkodarą, bet nieko nėra geriau nei skrajutes. Šie maži "Leporellos" gaminami nebrangiai ir gali būti platinami potencialių klientų rankose. Dėl šios priežasties jie laikomi puikiu pasirinkimu visoms įmonėms. Šiame pranešime mes džiaugiamės galėdami parodyti, kokie yra geriausi pasirinkimai, kad galėtumėte pats kurti lankstinukus.

1. Geriausias - "Adobe Illustrator"

Ar jums įdomu, kokios "Adobe" paketo paraiškos yra tinkamiausios skrajutėms kurti? Ar tai "Photoshop", "Illustrator" ar "InDesign"? Nors galite tai padaryti visais trimis, mūsų komanda nustatė, kad "Adobe Illustrator" yra geriausias pasirinkimas. Privalumus ir trūkumus apibūdiname taip:

"Photoshop" apibūdina tai, kad ji gali visiškai valdyti vieną vaizdą. Tačiau jis nesudaro viso puslapio taip gerai. "Illustrator" funkcija taip pat apima vaizdo redagavimą, bet ne taip tiksliai kaip "Photoshop". Tačiau jo pranašumas yra tai, kad jis gali sujungti visas nuotraukas ir tekstą viename išdėstyme. Savo ruožtu "InDesign" geriausiai tinka kelių puslapių brošiūroms. Kadangi "Flyers" programos užduotys yra organizuoti turinį, mes pasirinkome "Illustrator".

"Adobe Illustrator" tinka "Windows" ir "Mac" ir kainuoja apie 300 eurų.

Sukurti skrajutes sau nėra taip sudėtinga

Sukurkite lankstinuką sau - lengva užduotis su


Kaip sukurti šį lankstinuką su "Illustrator"!

2. Spausdinimo kūrimas - ne tik atvirukams

Šis gaminys gali būti įdiegtas 13 kalbų. Ši programa, ko gero, labiausiai tinka išreikšti save, palyginti su kitais šioje publikacijoje. Priežastis - spausdinimo parinktys yra tikrai patogios vartotojui. Deja, jis turi ribotas funkcijas, nes tam reikia papildomo mokesčio už naudojimąsi. Pradžioje turite 2 šablonus, o kiekvienam dviem kitam jums reikia mokėti. Nemokama versija gamina skrajutes su vandens ženklais.

Tinka Windows ir Mac, nemokama atsisiunčiama versija.

Taigi žiūrėkite šabloną, norėdami sukurti lankstinuką patys

Sukurkite lankstinukus sau - labiausiai profesionalios programos iš pirmo žvilgsnio

Programos sąsaja

patogi sąsaja Flyer Sukurkite savo spausdinimo kūrinius

3. GIMP nemokama alternatyva

GIMP yra geriausia nemokama alternatyva "Photoshop" rasti. Jei palyginsite du produktus, kai kurie netgi tvirtina, kad GIMP yra geresnis. Šis produktas jums tinka, jei rimtai susirinksite skrajutes. Pradedantiesiems sunku, todėl turėtumėte perskaityti instrukcijas, kaip naudoti šią programą prieš ją naudodami. Jei ieškote Nemokamos parsisiuntimo programos, skirtos manipuliuoti vaizdais, rasite šį produktą.

"Windows" ir "Mac" nemokamai.

Pigus sprendimas

GIMP yra geriausia nemokama programa, kurią galite įtikinti


4. Microsoft Word - patobulinta

Kaip prašau Maniau, kad "Word" yra nuobodus žodžių apdorojimo programa? Nebėra! Naujausios versijos (nuo "Word 2007") gali kurti plakatus, skrajutes ir žemėlapius. Jei naršote skrajutes "Microsoft Word" paieškos variklyje, per keletą sekundžių susidursite su daugeliu rezultatų, kurie atrodo gana profesionalūs. Pasirinkę šabloną, galite lengvai pritaikyti tekstą, spalvas, grafiką, efektus ir dar daugiau.

Tai būtų tobula, jei tvarkysite "Microsoft Publisher", kuris yra geras sprendimas "Microsoft" paketų skrajutėms. Vis dėlto tai paprasčiausiai veikia su "Word". Be to, "Powerpoint" taip pat gali būti naudojamas, nes jis turi daugybę bendrų funkcijų abiem atvejais.

Tik "Windows" - 135 eurų, todėl perkate "Word".

Žodis - tiesiog klasikinis, tačiau toks šiuolaikiškas

Sukurkite lankstinukus sau - labiausiai profesionalios programos iš pirmo žvilgsnio

Kaip sukurti skrajutę su Word?

5. "SmartDraw" - daugybė šablonų

Kai pradėsite šiuos skrajučių kūrėjus, pradėsite kurti daugybę šablonų. Sukūrimo procesas yra toks paprastas, kad galėtumėte iškart išbandyti visas funkcijas. Demo versija leidžia 7 dienas nemokamai naudotis, tačiau spausdinimo galimybės yra ribotos, o priekinėje dalyje yra vandens rinka. Programa išsaugo failus .pdf formatu, bet taip pat turi savo formatus - .sdr ir .sdt.

"Windows" pirmoji savaitė nemokama

Dabar kiekvienas gali sukurti skrajutes

Flyer dizainas su tiksliu įrankiu SmartDraw

6. "Easy Flyer Creator" - greitas ir lengvas

Nenuostabu, ši programa pateikiama nedidelėje 900 X 700 lange, kurios negalima maksimaliai padidinti. Tačiau šio gaminio šablonai atrodė profesionaliai. Po vienos minutės jūs galite sukurti skrajutes, kurios beveik nesiskiria nuo ekspertų darbo. Deja, kai kuriuose šablonuose yra rašybos klaidų, kurias turėtumėte pastebėti ir ištaisyti. "Windows" programų parduotuvėje rasite šio produkto versiją, turintį beveik visas funkcijas.

"Windows" sistemoje nemokama su apribojimais

Paprastas skrajute kūrėjas

Sukurkite skrajutes lengvai ir greitai su šia programa Easy Flyer Creator

7. LucidPress - būtina registracija

Jei paspausite "Išbandykite dabar", galite pradėti kurti iš karto. Sąsaja yra patogi vartotojui, tačiau jums reikės prisiregistruoti. Priešingu atveju jūs negalėsite išsaugoti savo darbo ar pasidalyti ja socialinės žiniasklaidos priemonėmis.

Deja, registracija yra susijusi su mokesčiais. Jei prenumeruojate vienerius metus, garantuojama 20 procentų nuolaida. Paprastai mokate apie 10 dolerių kiekvieną mėnesį. Yra galimybė komandiniam darbui, kai vienu metu gali dirbti 300 naudotojų. Ar tai praktiška? Tiesą sakant, "Adobe" paketas kainuoja tiek daug ir yra naudingesnis.

Žiniatinklio programa, 14 dienų nemokama

Šablonų įvairovė

Redaguokite tekstą ir nuotraukas panašiai kaip Lucid - Flyer Print

8. PosterMyWall - internetinis kūrėjas

Deja, interneto skrajučių kūrėjams yra mažiau galimybių nei programose, tačiau jie yra greitesni ir pigesni. Naudodamiesi "PosterMyWall" nėra sudėtingos sąrankos, tiesiog paspauskite "Sukurti skrajutę". Tai padės jums kurti įvairius šablonus. Pirmiausia sukuriate fono iš penkių parinkčių, įskaitant savo rinkinį. Be to, programa yra sujungta su galutinių nuotraukų galerija jūsų skrajutes. Ši parinktis leidžia nepatyrusiems naudotojams kurti gražus skrajutes.

Apskritai, labai malonu dirbti su "PosterMyWall", bet yra pagautas. Jei norite išsaugoti savo darbą, produktas privalo mokėti už kokybę. Deja, nemokama parinktis turi didelį vandenženklį viduryje. Todėl geriausia, jei jūs naudojate šią programą tik skrajutės kūrimą, bet kurkite savo reklamą kitose programose.

Interneto programa nemokama su vandenženkliu

Ši programa siūlo galeriją skrajutėms

Sukurkite lankstinukus sau - labiausiai profesionalios programos iš pirmo žvilgsnio

Jūs galite sukurti tiek daug skrajutėmis patys

daug skrajuterių, kuriuos sukūrėte sau daugelyje spalvų

Šiomis programomis kūrinys veikia labai lengvai ir greitai, net jei turėtume investuoti pinigus. Tačiau visada ekonomiškai patys dirbti. Be to, geriausia kurti savo koncepciją, jei pats sukuriate skrajutes.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 − = 52

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: