V jednom z našich předchozích článků jsme představili několik originálních nápadů pro knihovny, které byste mohli snadno integrovat do vašeho domova. Dnes pokračujeme s našimi návrhy na bookwormy, ale potřebují víc než knihovnu k uspořádání vašich knihoven doma.

Důmová knihovna - pro pokročilé!

vybaven dům - knihovna


Vytvoření samostatné místnosti pro knihovnu domu

Knihovna domu se představuje jako tichý a skrytý roh domov, věnovaný vašim tisíckám jiných světů - vašim knihám. Pokud máte ve svém domě více místností a jste vášnivým čtenářem, je téměř povinné vytvořit zvláštní prostor pro čtení. Dlouhé a vysoké police z tmavého dřeva v kombinaci s pohodlnými koženými křesly jsou klasickým rozhodnutím, které doporučujeme. Neexistuje nic víc uspokojujícího než osoba, která se může chlubit vaší knihovnou domů. V této samostatné místnosti můžete číst nerušeně a pokud chcete.

dekorativní dům - knihovna

krásný dům - knihovna

barevný dům - knihovna


pohodlný domov - knihovna

jemný dům - knihovna

soukromý dům - knihovna

elegantní dřevěné křeslo stolička domácí - knihovna

Ultramoderní designový dům - knihovna

Dům - knihovna v obývacím pokoji

Ale protože ne každý má možnost vytvořit speciální místnost, je dobrou volbou orientovat knihovnu do obývacího pokoje. Přinejmenším budete mít alespoň jednu pohodlnou pohovku nebo křeslo, které vám poskytne pohodlí při tichém čtení. Kromě toho bude obývací pokoj vypadat přitažlivě a zároveň renomovaný, což vám dává dobrý profil.

bílý dům - knihovna

červený dům - knihovna

g domácí - knihovna

dřevěný strop - dům - knihovna

luxusní dům - knihovna

Zajímavé rozhodnutí pro knihovnu domu

Mezi další zajímavé možnosti patří návrh domácí knihovny na chodbě, schodiště nebo dokonce schodiště. Knihovna na stropě zní velmi náročná a důmová knihovna v suterénu by mohla mít také extravagantní podobu.

stropní kulička - knihovna

knihovna pro mnoho knih

knihovna po schodech po domě

g (2) - dům - knihovna

čtenář-domov - knihovna

moderní dům - knihovna

Schodiště dům - knihovna

schodiště dům - knihovna

veřejný dům - knihovna

Ano, poslední snímek není přesně knihovna domu ... ale dobře by se hodila domů? 😉